Instagram Dm Kutusu Tamamen Silinir Mi?
Instagram Dm Kutusu Tamamen Silinir Mi?

Instagram dm kutusunu tamamen silme özelliği, diğer sosyal medya platformlarında olmasına karşın, Instagram'da bulunmamaktadır. Instagram kullanıcıları dm kutusunu tamamen silmek için, kutunun içindeki mesajları tek tek silmelidirler. Bu durumda kullanıcıları baya zorlamaktadır. Dm kutunuz çok fazla mesaj ile doluysa ve siz de bu mesajların tamamını silmek istiyorsanız, tek tek silmek yerine Instagram araçlarından birini kullanabilirsiniz. Sonuç olarak, dm kutusunun tamamen silinmesi özelliği Instagram'da olmasa da, uygulamalar yükleyerek bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Dm Kutusu Tamamen Silme Nasıl Yapılır?

Instagram’da böyle bir özelliğin olmadığından yukarıda bahsetmiştik. Dm kutusundaki mesajların tamamını silebilmek için bir uygulama aracına ihtiyacınız olacaktır. Bu sayede işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak burada şunu da belirtmeliyiz ki, sildiğiniz mesajları tekrardan geri getirmek isterseniz, bu mümkün olmayacaktır. Instagram dm kutusu tamamen silme işlemi için, mobil mağazalarınızın arama bölümüne, Instagram toplu mesaj silme ya da toplu mesajları sil yazmalısınız. Birçok sonuç karşınıza çıkabilmektedir. Bir uygulama seçerek, kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapıp mesajlar bölümüne girerek, dm kutusunu tamamen silebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Instagram Türk Takipçi Satın Al

Instagram Dm Kutusu Tek Tek Mesaj Silme Nasıl Yapılmaktadır?

Instagram uygulaması kullanıcılarına dm kutusundaki mesajları silme seçeneği olarak, tek tek silme yöntemini sunmaktadır. Bu şekilde dm kutusundaki mesajlarınızı tek tek silebilirsiniz. Dm kutusunda çok fazla mesaj bulunmuyorsa, bu işlemi yapmanız tavsiye edilmektedir. Çünkü diğer türlü sizin zamanınızı alabilmektedir. Bu işlem şekli olarak, android ve ios kullanıcıları arasında farklılık bulunmaktadır. Android özelliğine sahip bir telefonu olan kullanıcılar, uygulama üzerinden dm kutusuna girerek, silme istediği mesaja basılı tutup bu işlemi gerçekleştirir. İos kullanıcıları ise, dm kutusundan silmek istedikleri mesajı sola kaydırarak, bu işlemi gerçekleştirebilirler. Bu şekilde Instagram mesajları tek tek silinmektedir.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip